01 kolor podstawowy male2 

Planujesz wydarzenie z tej okazji? Piknik, debatę, koncert, szkolenie, wystawę? Dodaj je na mapie wydarzeń i świętuj razem z nami.

Już 20 lat jesteśmy w Unii Europejskiej. Zrealizowaliśmy razem wiele marzeń i planów. Naprawdę wiele się zmieniło.

Z okazji tej rocznicy w całej Polsce i poza granicami przez cały rok odbywa się wiele atrakcji. Spotkania, festyny, wystawy, konkursy, zawody sportowe, warsztaty, przedstawienia szkolne, konferencje, majówki europejskie i dni otwarte w projektach, które powstały dzięki naszej obecności w UE.

Zobacz mapę atrakcji

Na naszej stronie www.20lat.eu znajdziesz mapę atrakcji, która obejmuje wydarzenia w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich obywające się 10-11 maja, a także wszystkie pozostałe wydarzenia związane z obchodami 20-lecia członkostwa Polski w UE.

Dołącz do obchodów 20-lecia Polski w UE i weź udział w wybranym wydarzeniu. Mamy ich już ponad 1000! Świętuj razem z nami! Mnóstwo atrakcji czeka na Ciebie w całej Polsce!

Kto może zorganizować i zgłosić wydarzenie?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w obchody: instytucje, władze samorządowe, firmy, uczniów, studentów, szkoły, przedszkola, kluby sportowe, koła zainteresowań, organizacje pozarządowe, beneficjentów środków unijnych, obywatelki i obywateli.

Co zyskujesz?

Dołączając do obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej zyskujesz:

  • promocję Twojego wydarzenia na stronie www.20lat.eu, która będzie miała duże zasięgi w sieci
  • możliwość znalezienia Twojego wydarzenia w specjalnej wyszukiwarce na stronie
  • obecność wydarzeń w mediach, a dla wybranych, najciekawszych atrakcji planujemy profesjonalną promocję w telewizji, internecie i w radiu.

Jak zgłosić wydarzenie?

Wypełnij jeden z formularzy zamieszczonych na tej stronie w zakładce „Zgłoś wydarzenie”:

  • dla Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizowanych 10-11 maja – termin nadsyłania zgłoszeń upłynął 1 maja,

Wydarzenia są zamieszczane na mapie po weryfikacji. Atrakcje z każdego zakątka Polski można łatwo znaleźć dzięki wyszukiwarce.

Za nami 20 lat, przed nami wiele więcej.

pasek2